.

.

XCR3D 3D Yazıcı Parçaları Çift Ekstruder Genişletme Modülü 2 in 1 Out 2 2 Out LERDGE için Hotend Modülü Anakart Termistörler

XCR3D 3D Yazıcı Parçaları Çift Ekstruder Genişletme Modülü 2 in 1 Out 2 2 Out LERDGE için Hotend Modülü Anakart Termistörler

Müşteri değerlemesi:

₺ 5.70
Ürün figürü
Varolan

-89.11/piece -2.98/piece -4.60/piece -12.95/piece -2.08/piece not : bu modül SADECE kullanılabilir. ürün Açıklaması : Lerdge için çift ekstruder modülü kurulu iki-renkli baskı elde edebilirsiniz, RGB kontrol ve Lazer gravür fonksiyonları (bu iki işlevi vardır genişletilebilir, ama şu anda mevcut değil, başaracaksınız onları ASAP) vb.doğrudan lütfen modülü anakart uzatma arayüzleri içine yerleştirin ve sonra yeniden, sistem çift başlı belirleyecektir modu modülü üzerinde bileşenleri göre. İpuçları : çift ekstruder kullanarak için yeni iseniz, biz 2 1 out hotend kullanmanızı öneririm, (orada da 2 1 out kullanarak bazı hotends için çift renk anahtarlama baskı). 2 2 out mekanik kısmı içinde yüksek gereksinimleri vardır, hangi ayarlamak için daha zordur. H2 Sensörü : İkinci hotend sensörü bağlayın (termistör)
Hotend2 : İkinci hotend ısıtıcı bağlayın
E2 motor : İkinci bağlayın ekstruder step motor
Fan1 : İkinci hotend bağlayın boğaz soğutma fanı (fan çalışmaya başlar ikinci hotend ısıtılır veya sıcaklık 40 Santigrat derece üzerinde)
Fan2 : İkinci hotend modeli soğutma fanı
A : lazer genişleme arayüzü(yazılım henüz açık değil)
B : lazer genişleme arayüzü(yazılım henüz açık değil)
+ RGB : renk ışık çubuğu arayüzü(yazılım henüz açık değil) 2 2 out modu zaman Lerdge çift ekstruder ile anakart üzerinde güç modülü takılı, sistem başarıyla ikinci hotend etkili sıcaklık okuyun, ve ana UI ikinci hotend bilgi göstermek ilk olacak.
girin " Model Ayarları "-> belirli bir " model "-> " gelişmiş Ayarları "-> " Hotend 2 ayarı ", ofset pozisyon ölçmek ve kurmak içinde Hotend için 2 X, Y ekseni ve Hotend 1. pozitif ve negatif ofset makinenin belirli koordinat sistemi tarafından belirlenir.
" gidin Motor Ayarları " ve " adım Değeri Ayarları " ekstruder Hotend 2 adım değeri değiştirmek için motor.
girin " Motor ayarı " " Motor yönü ayarı " ekstruder Hotend 2 yönünü değiştirmek için motor. 2 1 out modu " gidin Motor Ayarları " ve " adım Değeri Ayarları " ekstruder Hotend 2 adım değeri değiştirmek için motor.
girin " Motor ayarı " " Motor yönü ayarı " ekstruder Hotend 2 yönünü değiştirmek için motor. bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen varsa herhangi bir soru veya ihtiyaç hakkında daha fazla bilgilerde modülü.

Ürün verisi

boyut:
Without driver, With A4988 driver, With DRC8825 driver, With LV8729 driver, With TMC2100 driver
Marka Adı:
XCR3D
Model Numarası:
Dual Extruder Module
öğe Türü:
Anakart
Color:
Black
Compatible driver:
A4988/DRV8825/LV8729/TMC2100
Funtion:
Dual color printing
NW:
35g

Kategorideki ürünler