.

.

Otomobil Araç 4.3 Inç Yüksek Temizle Dikiz Ayna Monitör Geri bir Araba Görüntü Dijital Ekran Geri Bir Araba Ilk DVD ekran

Otomobil Araç 4.3 Inç Yüksek Temizle Dikiz Ayna Monitör Geri bir Araba Görüntü Dijital Ekran Geri Bir Araba Ilk DVD ekran

Müşteri değerlemesi:

₺ 16.11 -5 %
₺ 16.96
Ürün figürü
Varolan

-60.26/piece -25.96/piece -66.83/piece -39.86/piece not : bu bağlantı değil bir kamera ile donatılmışince işçilik! asil ve zarif!!son ultra ince 4.3 inç yeni dijital LCD ekran, moda görünüm, klasik kalıp1. resmin kalitesini optimize edebilirsiniz Otomatik ayarlama2, 2 video sinyal girişi, otomatik anahtarlama (öncelikli)3. The video sinyali otomatik açıldı, ve hiçbir sinyal otomatik olarak bekleme olduğunu4, görünüm boyutu : uzun 288mm * geniş 75mm5. Ultra düşük güç tüketimi, az 1 Wyüksek çözünürlüklü, ultra-ince tasarım, küçük ve kullanışlı, araç alanı işgal yoktur, kullanımınız için uygun, gerçekten süper yüksek çözünürlük, net resim!çok amaçlı ekran için kullanılabilir, için uygundurbir ters radar ters kamera veya bir yapılandırma ile, mükemmel bir ters araç görüntü sistemi oluşur.2 yönlü AV girişi, ilk öncelik reversing kamera için kullanılır, diğer yolu ile diğer video sinyalleri, cihaz AV çıkışı ile bağlanabilir. arayüz en yaygın AV arayüzü de olduğunu, kullanımınız için uygun.beyaz yol öncelikli sinyal girişi. zaman tüm 2 kanal sinyal girişi var, makine öncelik verecektir beyaz sonu sinyali!9 V-30 V geniş gerilim DC güç kaynağı arayüzü, harici güç kaynağı tarafından temin edilebilir!bağlantı ve ekran reversing sistemi otomatik transfer edilebilir olduğunda ters bir video, hangi bağlanabilir DVD sistemi ve otomatik olarak açmak olduğunda ekran DVD video.
video hattı ekrana bağlandığında, baş aşağı lamba güç hattı bağlanır, ve ters otomatik olarak görüntülenir. The görüntüler net gündüz ve geceleri.
fonksiyonu geri : kameranın bağlı sonra, otomatik anahtarlama, dikiz ve Otomatik uyandırma fonksiyonu gerçekleştirilebilirsıvı kristal ekran cihazı yapılabilir kompakt ve kullanışlı, araba ekran. monitörler. bulucu ve diğer amaçlar!ekran ve iç karşılaştırma görmek göremiyorum, lens iki tür var :

Ürün verisi

Marka Adı:
CAR HORIZON
ekran Boyutu:
4.3
yerleştirme:
Güneş siperliği
çözüm:
480x234
Model Adı:
4.3 Inch DVD Display Screen
Malzeme Türü:
plastic+
Ürün Boyutu:
28.8 X 7.5 X 5cm
Ürün Ağırlığı:
450g
öğe Türü:
Araba Monitörler

Kategorideki ürünler