.

.

RUBIHOME El Yapımı DIY El Sanatları Malzeme Kadınlar için Debriyaj Çanta Çerçeve Ziyafet Düğün Parti Çantalar Zincir Çanta (hiçbir bitmiş)

RUBIHOME El Yapımı DIY El Sanatları Malzeme Kadınlar için Debriyaj Çanta Çerçeve Ziyafet Düğün Parti Çantalar Zincir Çanta (hiçbir bitmiş)

Müşteri değerlemesi:

₺ 14.26 -39 %
₺ 23.37
Ürün figürü
Varolan

bu öğe malzeme olduğunu unutmayın DIY çanta için, değil finished çantası.bu makt nasıl merak etmeyin, bu yüzden bunu iyi yapmak kolay.Video ve follwings üretim talimatları kontrol edin.DIY zanaat çalışma keyfini lütfen.arkadaşınız inanılmaz olacak ki bunu.paket şunlardır : 1 paket of DIY malzeme zanaat malzemeleri.(bitmiş değil çanta, kendiniz handmake zorunda) DIY malzeme paket içinde ne malzeme?
1. çanta çerçeve
2. Pamuk-yayılma demir masa örtüsü
3. Lining
4. Dikiş kiti
5. Chain
6. The öğretici
7. Çizimleri 
  eğer gibi, bizim profesyonel el yapımı gidin lütfenmağaza, daha olacak : bunu yapmak için nasıl? aşağıdaki Gibi, elle dikmek.A. Malzeme : dış kumaş, pamuk kumaş, astar kumaşB. Sew kumaş, çanta şekli haline.1. Koymak arkasındaki pamuk kumaş dış kumaş, önünde ütü dış kumaş,birlikte iki katmanları yapıştırılması.ütü yaparken,thesıcaklık çok yüksek olmamalıdır, orta derecelitamam.
Don 't basın demir , taşıyan demir bez üzerine tutkal kadar 5-10 saniye içinyapıştırma.Otherwise the pamuk preslenmiş olacaktırbir içine sert, bitmiş ürünün hissediyorum yapmak çok kötü olacak.
2.katlanmış aşağıdaki gibi dış kumaş, sütür siyah için bu cording dize grafik, farkiğne pozisyonunda sabit vertice of. zaman dikiş, kullanım pins düzeltmek fabric, amacıylayukarı ve aşağı kumaş sürgülü önlemek.3.çanta köşe dikiş : siyah dize dikmek,göre grafik
4.dikişastar kumaş, bir çanta aynı olarak bunu yapmakdış çanta ile.
5. Put astar çanta dış çanta içine.6.dikişsiyah dize olmadan Birnoktası,göre grafik.
7.dış kumaş dışarı kazmak itibaren Birnoktası, astar kumaş torbaya koymak.
C. Dikmek Çerçevenot : fix C ve Dnoktası
aşağıdaki gibi yapmak : D. onu Ütü. yapacağını yaptı. o kadar kolay.
   -7.64/piece -11.18/piece -15.25/piece   

Ürün verisi

Model Numarası:
YXBD-003-5
Note:
this is material item for DIY bag,not finished bag.
Ürün Tipi:
Other

Kategorideki ürünler