.

.

COFA Yeni Şarkıcı için Gizli Görünmez Fermuar Dikiş Ayağı

COFA Yeni Şarkıcı için Gizli Görünmez Fermuar Dikiş Ayağı

Müşteri değerlemesi:

₺ 0.89
Ürün figürü
Varolan

* görünmez Fermuar Ayak
* yüklemek profesyonel sonuçlar ile giysi üzerindeki fermuarlar.
* Ayırt Edici Gizli Görünmez Fermuar Dikiş Makinesi Dikiş Ayağı sağlar güzel ve kolaylığı ile profesyonel gizli fermuarlar oluşturmak ve hassas.
* Ayırt Edici Gizli Görünmez Fermuar Dikiş Makinası Ayak herhangi Düşük Shank Snap-On uyacak şekilde yapılır dikiş Makinesi.
* Distinctive Prim Dikiş Ayakları kullanıcı sağlayan yüksek kaliteli dikiş ayakları vardır kullanım kolaylığı ile onlar tarafından yapılırsa son derece sıkıcı olabilir görevler için el.
* başlangıç dikiş ile en iyi, Distinctive Dikiş Ayakları. Ayırt Edici Dikiş Ayak blister ambalaj talimatları bir dizi olarak iki katına.
* sadece karton geri çekin, o kadar açın ve başlangıç okuma.
* size hiçbir zaman dikiş olacak!
* Düşük Shank Snap-On Şarkıcı * Hepsine uyar (Bazı Şarkıcılar Düşük Shank Adaptör Gerektirir), kardeş, Babylock, Euro-Pro, Janome, Kenmore, beyaz, Juki, yeni Ev, sadelik, Necchi ve Elna Dikiş Makineleri.Nakliye hakkındabiz worldwide Çin Post Airmail tarafından öğeleri gemi takip numarası ile. genellikle 39-60 iş günü içinde ülkelerin çoğu ulaşmak. ama teslim süresi hedefe bağlıdır ve diğer fabrikalar., bu 60 iş günü kadar geciktirebilir. nedeniyle gümrük blok veya diğer nedenlerle bulun. ülkenizde durumu anlamak lütfen değil biz kontrol edebilirsiniz. tabii hızlandırmak için elimizden geleni yapacağız bizim yan şeyler. paketin resim gerekli herhangi bir izleme bilgi varsa sadece bize ulaşın.ödeme EMS. DHL, çin Post Air Mail Kayıt ve böylece sizin için kullanılabilir.
ve emin olun sizin için tüm ayrıntılı bilgileri (tam adı, adres veya kod) doğru olduğunu.renk uyuşmazlığırenk uyumsuzluğu önlemek olamaz anlamak lütfen resim ve arasında gerçek ürün fotoğraf sırasında ışık gibi birçok nedenlerle çünkü, farklı ekranlar ve diğerleri. destekleyici için teşekkür ederiz ve anlamak.geribildirimsizin memnuniyetiniz ve olumlu geribildirim bizim için çok önemlidir. olumlu geribildirim ve 5 yıldızlı bırakın lütfen bizim ürün ve hizmetleri ile memnun iseniz. biz de sizin için olumlu geribildirim bırakacaktır aynı sizin için önemli olan. sonra hesabınıza sınıf yanı sıra kadar büyüyecek bu üzerinde gelecek için daha fazla indirim satın alabilirsiniz sitesi. biz herhangi bir sorunları çözmek için her zaman burada. sizin anlamak için teşekkür ederim.

Ürün verisi

boyut:
5 #
Ürün Tipi:
Fermuarlar

Kategorideki ürünler