.

.

2 adet FreedConn T-COM FM Bluetooth Motosiklet Kaskı Intercom Interkom Kulaklık + Yumuşak Tam Yüz Kask için Mikrofon

2 adet FreedConn T-COM FM Bluetooth Motosiklet Kaskı Intercom Interkom Kulaklık + Yumuşak Tam Yüz Kask için Mikrofon

Müşteri değerlemesi:

₺ 72.46 -12 %
₺ 82.34
Ürün figürü
Varolan

Freed Conn Orijinal T-COMOS Bluetooth Motosiklet Kaskı Intercom Interkom Kulaklık + Yumuşak Tam Yüz Kask için Mikrofon not : bizimki bluetooth duafonları ile geliyor şarj (adaptör). kulaklık & mikrofonlar ve biz 2 çeşit var aşağıdaki gibi seçim için : lütfen bir not eklemek veya istediğiniz modeli için mesaj bırakın. aksi takdirde, model 1 varsayılan olarak göndereceğiz Model 1 : Tam Yüz Kask Için/Integral Kask; Model 2 : Için Aç/Yarım Yüz Kask.   ana özellikleri (1) bluetooth etkinleştirmek için Kablosuz kulaklık cep telefonu aralığında kadar 10 metre. bisiklet-to-bike interkom için rider ve yolcu ya da iki ayrı bisikletleri kadar 100 Metre içinde açık uzay 10 saate kadar konuşma süresi cep telefonu bağlı olduğunda. 6 saate kadar konuşma süresi interkom özelliğini kullanırken. 300 saate kadar bekleme (2) sesleniyorum, çağrı cevap, çağrı reddetme, çağrı asmak. (3) otomatik olarak bir cep telefonu görüşmesi Almak (4) son numarayı Dial (5) Destek ses transferi. (6) A2 DP üzerinden cep telefonu müzik Keyfini ya da GPS bağlamak (7) aracılığıyla Kontrol cep telefonu müzik AVRCP : ileri, geriye, oynamak, pause (8) bluetooth cep telefonu arasında Otomatik geçiş, interkom, stereo müzik. (9) DSP yankı engelleme ve gürültü bastırma teknolojisi Ile, kristal netliğinde ses kalitesi yüksek bir hızda garantilidir. (10) Düğme paneli, su geçirmez ve güneş geçirmez, tasarım dayanıklı iken. Inter Telefon motosiklet binici için tasarlanmış bir Bluetooth Kulaklık olduğunu ve yolcu ise net ve güvenilir kablosuz iletişim sahibi olmak isteyen sürme. bu kulaklık Bluetooth cep telefonları ile uyumlu ve motosikletçi için kask herhangi bir tür uygundur olabilir. bu cihaz bisikletçileri GPS sesli talimatları almak, arka koltukta yolcu ile iletişim, onların cep telefonu aramaları yapmak ve müzik ya da MP3 çalar dinlemek.
son ama en az, cihaz biker-tobikerintercom iletişimi sunuyor.
bu kulaklık Bluetooth donanımlı cep telefonu ile çalışır. tasarlanmış ve Mühendislik Ağır Performansı için.montaj Arası Telefon 1. Inter Telefon Kulaklık Almak ve aşağı kaydırın yuvaları içine Kulaklık Klip Montaj. bu mükemmel donatılmış olduğundan emin olun ve yerine kilitli tarafından ayıklamak için çalışıyor, yukarı çekerek. 2. Now için hoparlör ve mikrofon kolu takmak için ihtiyacınız kask içinde. Velcro pad almak hangi hoparlör takmak olacak, ve bunu düzeltmek için en iyi pozisyonu için test. Velcro Pad kulağınızın yükseklikte sabit olmalıdır kasklar içinde kulak cep. sen üzerinde birkaç kez kask koymak gerekir pad uygulamak için optimum pozisyon bulmak için. zaman doğru konumlandırma bulunursa, Velcro Pad koruyucu şeridi çıkarın ve uygulayın.
3. Next, Kulak Hoparlör almak ve Velcro Pad ekleyin. Mikrofon Kolunu çalıştırmak boyunca aşağı yere aşağı ağzınızı olacak. Mikrofon Kolunu olarak esnek olduğunu, bunu ayarlayabilirsiniz böylece ağzınızın önünde optimum pozisyon oturur. bazı kask çıkarılabilir dolgu var; senin yapar, çalıştırmak için tavsiye edilir dolgu altında hoparlör ve mikrofon.
4. iğneler kadar maç için özen, Kulaklık için Kulaklık Tak bağlayın Soket.

Ürün verisi

öğe Türü:
Helmet Headset
Ürün Yükseklik:
2.2cm
özel Fonksiyon:
FM
Uygulanabilir Kask Tipi:
Evrensel
Model Adı:
T-COMOS
Ürün Ağırlığı:
35g
Ürün Genişlik:
3.2cm
Maksimum Interkom Mesafesi:
Güç Kaynağı Modu:
Dahili Pil
Özellikler:
FM Radio,intercom
Marka Adı:
FreedConn
Hoparlörler maksimum sayısı:
2
Harici Test Sertifikasyon:
CE
bağlantı Modu:
Bluetooth
Ürün Uzunluk:
8.2cm
fiş tipi:
EU,AU,UK,US plus

Kategorideki ürünler