.

.

Sevinç Pazar Büyük Olduğunu Güzel Çin Çapraz Dikiş Sayılan Çapraz Dikiş Kitleri Nakış Çapraz El Sanatları Hobi Için Çapraz Dikiş Setleri

Sevinç Pazar Büyük Olduğunu Güzel Çin Çapraz Dikiş Sayılan Çapraz Dikiş Kitleri Nakış Çapraz El Sanatları Hobi Için Çapraz Dikiş Setleri

Müşteri değerlemesi:

₺ 5.00 -49 %
₺ 9.80
Ürün figürü
Varolan

SıCAK SATıŞ ABD $14.41 /adet ABD $20.50 /set ABD $31.00 /set ABD $14.20 /set ABD $14.40 /adet ABD $10.23 /set ABD $16.00 /set ABD $9.50 /set sevinç Pazar Büyük Olduğunu Güzel Çin Çapraz Dikiş Sayılan Çapraz Dikiş Kitleri Nakış Çapraz El Sanatları Hobi Için Çapraz Dikiş Setlerimarka : Sevinç Pazarürün No. :  C212adı : Moda gösterisi OEM/ODM/OBM/OSM mevcutturşartname : 14 CTboyutu : 19 × 22 CMşartname : 11 CTboyutu : 24 × 29 CMdikişler : 3298renk : 18içerir : kumaş, konuları, iğneler, desen, talimatları ve paketuygulama : ev dekorasyon, çocuk eğitimi, sanatkoleksiyon, hediye veren, eğlence not :
1. bu DIY kitleri, nakış kendinizi gerekir
2. (14 CT) tam dikiş için 2 tellerinin konuları kullanın Lütfen, geri için 1 tellerinin konu dikiş.
3. (11 CT) tam dikiş için 3 tellerinin konuları kullanın Lütfen, geri için 2 tellerinin konuları dikiş.
4. The desen kumaş üzerine basılmıştır (11 CT baskılı), bu yüzden dikiş bitirmeden önce, bez su dokunamazlar, aksi baskılı parçası gitmiş olacak.
5. After dikiş bitirme, yarım saat suda bez koymak, kuru hale, ve sonra bunun için bir çerçeve yapabilirsiniz. 6. Resim ve açıklama referans için sadece vardır, ayni hakim lütfen. fabrika doğrudan satışfabrika resmi dükkanı kendi fabrika ile Qualifiedfor Toplu siparişler.güçlü tasarım yeteneğibugüne kadar fazla 6000 çapraz dikiş tasarımlarıfazla 30 yeni tasarımlar her aytasarımlar mevcut özelleştirmekbilimsel konu hesaplamasanayi zor sorunu sıkıntısı kurtulmak.30% sağlamak için 300% daha ipliklerin her proje için.kalite ve fiyat avansfabrika fiyat ile yüksek kalite, müşterilerimize en yüksek performans değerlendirme mutlaka keyfine varacaksınız.benzersiz teknolojisi baskılı kumaşgerçekten vazgeçilebilir grafik okuma amacı karşılamak.malzeme çevre toksik olmayanhangi ürünlerin malzemesi çevre toksik olmayan SGS test raporu var.Sevice advanceüretici daha iyi satış sonrası koruma ve teknoloji desteği sunabilir. iğne Kungfu çapraz dikiş fabrika 2007 yılında kurulan, Liuzhou city bulunan, Guangxi eyaleti, çin, profesyonel çapraz dikiş üreticisi. çekirdek teknolojisi Ile, fabrika binbaşı tasarım, geliştirme, üretim, satış ve pazarlama. yüksek kaliteli ürünleri sağlamak amaçlanmıştır, müşterinin ihtiyaçlarına dayalı çözümler ve servise.

Ürün verisi

Çapraz Dikiş Kumaş CT numarası:
11CT stamped product, 14CT counted product, 14CT stamped prducto, 11CT counted product
stil:
modern
desen Türü:
Karikatür
Marka Adı:
Joy Sunday
malzeme:
100% Pamuk
Tipi:
Paket
kullanım:
Paintings
çerçeve:
Hayır
tuval ambalaj yöntemi:
katlanmış
dış ambalaj:
pp pvc
Item No.:
C212
14CT:
19*22cm
11CT:
24*29cm
products:
cross stitch kits
fabric:
Too quality thicken fabric
threads:
Enough threads
needle:
Golden tapestry
pattern:
Clear pattern
Instruction:
Easy instruction
aftersales:
Factory aftersales

Kategorideki ürünler